Anasayfa

Hizmetlerimiz

Ofis Dezenfekte ve İlaçlama

Ofis Temizliği İş yerlerindeki çalışanlar pis bir ortamda motive olamazlar. Temizlik çalışanlar tarafından yapılması istendiğinde personel bunu bir yük olarak görmekte ve işinede tam yoğunlaşamamaktadır. Bu üretilen hizmet yada ürünü etkilemektedir.

Ev Dezenfekte ile İlaçlama

Malzemeler konusunda hiçbir şeye karışmanıza gerek kalmadan ve verilen fiyatın dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmeden tamamen kullanıma hazır bir şekilde eviniz teslim edilmektedir.

Okul Dezenfekte ve İlaçlama

Öğrencilerin eğitim hayatlarını sürdüreceği bu mekanlarda hijyenik koşullar sağlanarak hem hastalıklara karşı önlem alınmış olur hem de öğrencilerin daha huzurlu bir ortamda çalışmaları sağlanır.

Fabrika Dezenfekte ve İlaçlama

Böcekler, yaşamaları için en uygun şartları barındıran fabrikalarda sıklıkla barınırlar ve büyük sorunlara yol açarlar. Fabrikalar genel olarak detaylı temizlik işlerinin yapılmadığı ve hijyene her zaman dikkat edilmeyen alanlardır.

Konut- Apartman- Villa Dezenfekte ve İlaçlama

Evlerinizde gördüğünüz her haşere, görmediğiniz onlarca hatta yüzlercesinin işaretidir. Çünkü haşereler karanlığı, loş ortamları özellikle de varsa nemli ortamları severler ve çok çekingendirler. Karanlık olduğunda ortaya çıkarlar, gün ışığıyla ya da ilk ışıkla birlikte yuvalarına geri dönerler.

Otel Dezenfekte ve İlaçlama

Türkiye bir turizm ülkesidir ve dünyanın çeşitli bölgelerinden sürekli turistler ziyaret ederler. Bu yüzden nüfus ve getirilen eşyaları yoğunluğunu tahmin bile edemeyebilirsiniz.

Dezenfekte

Virüslerin cansız yüzeylerde hayatta kalma süresi, vücut sıvısı miktarı, mevcut solunum damlacıkları, çevresel sıcaklık ve nem gibi faktörlere bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle bazı konularda bilgi sahibi olmak gerekmektedir.

Toplu Taşıt Dezenfekte ve İlaçlama

Ahır-Kümes Dezenfekte ve İlaçlama

Sığır Yetiştiriciliğinde Sinekle Mücadele